Učbeniški sklad in učna gradiva za 2022/23

Spoštovani starši,

vse učbenike si lahko vsi učenci šole brezplačno izposodijo v šoli. Učbenike si bodo izposodili v šolski knjižnici v prvih dneh novega šolskega leta.

V kolikor si kdo ne želi izposoditi učbenikov iz učbeniškega sklada, naj o tem obvesti skrbnico učbeniškega sklada Lilijano Pisar.

Ob izteku šolskega leta morajo učenci vrniti učbenik / komplet izposojenih učbenikov v šolsko knjižnico.

Vse delovne zvezke, šolske potrebščine in ostala gradiva za učence od 4. do 9. razreda kupite starši.

Učenci 1., 2. in 3. razreda bodo brezplačno prejeli komplet delovnih zvezkov (predvidoma prvi dan pouka). Starši kupite samo šolske potrebščine.

Nakup delovnih zvezkov in šolskih potrebščin, ki jih učenci potrebujejo, je prepuščen vaši izbiri. Lahko izberete izmed ponudb, ki so jih za vas pripravile različne založbe oziroma knjigarne (povezave so dodane spodaj), ali pa se odločite za nakup kjerkoli drugje.

Seznam učbenikov, delovnih zvezkov in potrebščin je objavljen samo v elektronski obliki.